KONKURSY, OLIMPIADY - rok szkolny 2007/2008

Informatyka

IV miejsce Witold Klimczewski (uczeń klasy III C) w konkursie informatycznym „INFO LWJ 2008”, organizowanym przez LO im. W. Jagiełły w Płocku oraz na wyróżnienie zasługuje Łukasz Jóźwiak (uczeń klasy III A).

 

KONKURSY, OLIMPIADY - rok szkolny 2006/2007

Informatyka

II miejsce Patryk Dzięgielewski oraz

III miejsce Mariusz Milewski (uczniowie klasy III b) w konkursie informatycznym „INFO LWJ”, organizowanym przez LO im. W. Jagiełły w Płocku.

Międzygimnazjalny konkurs „Mistrz klawiatury” I miejsce – Mateusz Witkowski uczeń klasy III B, II miejsce Patryk Dzięgielewski uczeń klasy III B.

Matematyka

Multitest dla wszystkich klas gimnazjum ( organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej)

V miejsce w kraju zajęła uczennica klasy I d Dagmara Banach, XIII uczeń klasy III Jan Szmulewicz.

Konkurs przedmiotowy z matematyki „Jagiellończyk” udział 2 uczniów.

Konkurs matematyczny, powiatowy, organizowany przez liceum w Sikorzu:

V miejsce Jan Szmulewicz, VI Marcin Jackowski, IX Dominika Jędrzejak.

Języki obce- angielski, niemiecki- udział 22 uczniów w konkursie Globetrotter organizowanym przez L.O. Małachowskiego

Język polski

Zorganizowano następujące konkursy:

a) Szkolny konkurs zorganizowany w związku z Dniem Papieskim pt. „Pamiętamy Cię Ojcze Święty” (E. Nowak, M. Krzemińska, ks. P. Czarnecki),

b) Szkolny konkurs recytatorski – 16 października 2006 r. oraz międzygimnazjalny konkurs recytatorski we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury – 25.10.2006 r. (M. Rożniak, I. Jeznach, M. Krzemińska),

- 2 miejsce - Martyna Kaźmierska kl. III D

- 3 miejsce - Zuzanna Śmigielska kl. I A

- wyróżnienie – Martyna Milewska kl. I A

c) Konkurs wiedzy o języku polskim „Nie dość słowo z widzenia znać” – 20.11. 2006 r. (M. Krzemińska, M. Rożniak, I. Jeznach),

- 1 miejsce – Paweł Pydyniak kl. III B

- 2 miejsce- Mateusz Witkowski kl. III B

- 3 miejsce – Rebeka Jóźwik kl. III D

Udział w konkursie polonistycznym (etap szkolny) 20.10 2006 r - 12 osób.

Biologia

Ogólnopolska Olimpiada Zdrowia – eliminacje wojewódzkie – Tomasz Nowatkiewicz „Młodzież zapobiega pożarom” – etap powiatowy – Tomasz Smulewicz

Informatyka

Międzygimnazjalny konkurs „Mistrz klawiatury” I miejsce – Mateusz Witkowski uczeń klasy III B, II miejsce Patryk Dzięgielewski uczeń klasy III B. Udział 2 uczniów w konkursie „INFO LWJ”, organizowanym przez LO im. W. Jagiełły w Płocku.

Geografia

Udział w szkolnym konkursie przedmiotowym – jedna osoba zakwalifikowała się do drugiego etapu- rejonowego.